Ua En
Навигация

Ультразвукове дослідження

Depositphotos_50704243_xl-2015-2.jpg

SIEMENS ACUSON S2000 - це ультразвукова система преміум класу, найсучасніший апарат, створений на багаторічному досвіді компанії SIEMENS, чудово підходить для загальних обстежень, проведення широкого спектру досліджень у сфері акушерства і гінекології, а також призначений в першу чергу для ультразвукового дослідження в мамології. На відміну від стандартних обстежень нова 3D система зображення, дозволяє більш чітко, порівняно з класичним методом розглянути ділянки передбачуваного пораження.

Апарат ультразвукового дослідження має технології та режими (об’ємну візуалізацію, кольоровий та енергетичний Доплер, панорамне сканування, автоматичний сканер) які підвищують точність діагностики і легкість використання лікарем. Автоматизація значно скорочує час обстеження, приблизно з 30 до 15 хвилин. Професіоналізм і передові технології дозволяють сьогодні нам бути на крок попереду всіх.

Ультразвукова система SIEMENS ACUSON S2000 має ряд можливостей для дослідження:

  • Рання діагностика раку молочної залози;
  • має мінімальне променеве навантаження на лікаря та на пацієнта при мамографії;
  • 3D система зображення, дозволяє простіше виявити мікрокальцинати, які можуть виявитися першим проявом раку молочної залози;
  • дозволяє уникнути накладення тіней від здорових тканин, які іноді помилково приймаються за злоякісні.