Ua En
Навигация

SOHO Boutique Hotel

Подорожуючи світом у справах, представники різних професій часто виявляються схожими у своїх бажаннях. Особливо при виборі готелю, який, в залежності від ситуації, на кілька діб або тижнів повинен стати командним центром і затишною оселею в одному флаконі.

Розташований у серці міста, заснованого імператрицею Катериною II, SOHO Boutique Hotel, нагадує величну фортецю зі sci-fi фільмів. Його номери, оформлені в стилі модерн, поєднали у собі риси англійської класики, елементи японської культури та загадкові африканські мотиви.

SOHO Boutique Hotel став відповіддю на запити сучасного бізнес-товариства, запропонувавши представникам інтелектуальної еліти лаконічний, комфортний, вивірений у деталях дизайн. Завдяки цьому гостям дніпровського готелю залишається лише насолоджуватися необхідними для роботи, концентрації або відпочинку хвилинами тиші, особистим простором і сервісом найвищого рівня.

У SOHO Boutique Hotel ви неодмінно приємно зможете провести будь-який день разом з нами, оскільки 24/7 ми готові здійснювати кожне ваше бажання. Фантазуйте рішуче!

Категорія номерів
Ціна за добу без тур.збору (грн)
Deluxe Land View
4900
Deluxe Sightseeing View
4900
Deluxe Garden View
5400
Superior Inside View
5400
Junior City View
5400
Junior City View
5400
Junior Land View
5400
Superior Town View
6400
Superior Garden View
6400
Garden Suite
6900
President Cosmopolitan Suite
7500