Ua En
Навигация

SOHO Restaurant & Bar

Запрошуємо вас відірватися ненадовго від землі та зависнути між небом і землею, де висоти доступні лише птахам і ангелам. Перший в Дніпрі ресторан нового покоління SOHO Restaurant & Bar відкриває свої двері для гостей. Ресторан знаходиться у самому серці міста, в північній вежі БФК CASCADЕ PLAZA.

SOHO Restaurant & Bar складається з двох рівнів. Перший іменується барною зоною і вражає дванадцятиметровою барною стійкою. На мінус першому поверсі затишно розташувався VIP-зал, розрахований на 50 гостей. Серце ресторану — це винна кімната, у якій представлено понад 70 колекційних вин. SOHO Restaurant & Bar тепер працює для вас щодня, без свят і вихідних, з 08:00 і до останнього вашого бажання. А на вихідних вас чекають шоу-програми та тематичні вечори в супроводі скрипки й саксофона. Ввечері під ритмічну музику DJ ми будемо запалювати з вами нічний Дніпро…

Одна з вражаючих особливостей ресторану — кухня. Кращі майстри кулінарного мистецтва порадують вас своїми вишуканими гастрономічними шедеврами. Байдужими НЕ залишаться й шанувальники коктейлів, які для вас підготувала команда барменів.

Високим рівнем сервісу та комфорту SOHO Restaurant & Bar здивує навіть найвибагливіших поціновувачів гарного відпочинку.