Ua En
Навигация

Уколи краси

Inyekciyna-kosmetologia-blog.jpg

Одним з найбільш явних ознак привабливості дівчат вважаються гарні вуста. Але що робити, якщо природа не нагородила вас таким багатством? Треба брати справу в свої руки! Якщо ще років так 10 тому збільшити губи могли тільки зірки, то зараз це доступно кожній з нас! Ця популярна процедура передбачає введення препарату, в який входить гіалуронова кислота. Він впливає на вироблення колагену вашим організмом. Уколи краси дають практично миттєвий ефект. Губи виглядають набагато привабливіше і збільшуються в обсязі.

Ін’єкції ботокса і диспорта стали однією з улюблених процедур тисяч, а може й десятків тисяч модниць. Адже це навіть не хірургічна операція. Безпека, безболісність і висока результативність - ось що переконує багатьох дівчат зупиниться на цій процедурі. Та й проводиться вона досить швидко: доктор вводить мікроін’єкції спеціально підібраного препарату в м’яз, який відповідає за появу мімічних зморшок.

Ботокс

Шкіра обличчя безпосередньо пов’язана з нижчележачими м’язовими тканинами. І саме тому навколо очей, на носі або на лобі в більшості людей, з часом, утворюються зморшки. Якщо заблокувати мімічні зморшки, то шкіра над ними буде відновлювати свою еластичність, і як наслідок, зморшки розгладжуються. З нервів на м’язові волокна передаються рухові імпульси, які і потрібно заблокувати. Після введення ботоксу м’язи повністю розслабляються. Але не варто боятися, що вони атрофуються, так як кровопостачання залишається колишнім. Якщо м’язова тканина обличчя розслабляється досить тривалий період, то відбувається повне згладжування мімічних зморшок, а людина вчиться повністю контролювати вираз обличчя. Найбільш ефективний ботокс проти вертикальних зморшок, які найчастіше проявляються між бровами. Також, за допомогою ботоксу, можно опустити брови або прибрати горизонтальні зморшки в області чола, зморшки на носі, а також шкідливі гусячі лапки в районі повій. 

Диспорт

Ін’єкції «Диспорта» чудово справляються з мімічними зморшками. «Диспорт» розслаблює м’язи обличчя, і дрібні зморшки йдуть назавжди, а від великих залишаються лише сліди, з якими і впораються всі перераховані вище методи. Починати застосування «Диспорта» рекомендується з 25-30 років. З цього віку синтез колагену вже не встигає за швидкістю його руйнування, тому шкіра в місцях регулярних заломів не встигає відновлюватися і розгладжуватися. Рідко людина може повністю контролювати свою міміку. Люди постійно супляться, щурятся, підтискають кутики рота, тому самі проблемні зони - лоб, перенісся, область навколо очей та губ. Ін’єкції «Диспорта» - дійсно можуть допомогти впоратися з мімічними зморшками.