Ua Ru En
Навигация

Тренажерний зал і кардіозона

 • Тренажерний зал і кардіозона
 • Аеробні програми
 • Танцювальні напрямки
 • Тренажерний зал і кардіозона

  Тренажерний зал SOHO — це відмінне місце для активних і силових навантажень. Зал комплексу обладнаний тренажерами преміум-класу італійської фірми Technogym. Наявність найрізноманітніших тренажерів дозволяє максимально впливати на всі групи м'язів, приділяючи при цьому особливу увагу проблемним зонам.

  Заняття в тренажерному залі SOHO розраховані на оздоровлення організму та розвиток фізичної сили, які допоможуть вам досягти ідеальних пропорцій тіла, зміцнити м'язову масу і опрацювати всі групи м'язів окремо. Професійні інструктори комплексу складуть для вас персональну програму тренувань, з якою ви швидко, але в той же час безпечно досягнете максимального результату.

  У тренажерному залі SOHO створені всі умови для комфортного та ефективного тренування. Зал обладнано сучасними системами кондиціонування, вентиляції та музичним супроводом.

  Аеробні програми

  Аеробні програми збільшують здатність організму використовувати жири як джерело енергії, завдяки цьому прискорюється обмін речовин і коригується фігура. Регулярні аеробні навантаження покращують роботу серцево-судинної і дихальної систем, підвищують працездатність, витривалість, гнучкість і захищають від виникнення серцевих захворювань. Тренуючи серце, ви загартовуєте весь організм!

  STEP — запальний комплекс рухів, до складу якого входять ходьба, стрибки та вправи на гнучкість. Заняття STEP-аеробікою дозволять поліпшити фігуру, особливо підтягнути її в зоні стегон і сідниць. Такі тренування допомагають підвищити м'язовий тонус і спалити зайві калорії за лічені хвилини. Інтенсивне заняття аеробікою дає організму фізичне навантаження, порівняне з біговим тренуванням, а завдяки різноманітності вправ ви не відчуєте сильної втоми. Регулярні заняття тонізують серцево-судинну систему, покращують координацію рухів, підвищують витривалість. STEP — всього одна сходинка на шляху до успіху!

  DANCE STEP — аеробне тренування з використанням степ-платформи і поєднанням сучасних танцювальних напрямків (latina, jazz, house, hip-hop, wacking та ін). Хореографія поступово ускладнюється за рахунок ритмічних варіацій базових кроків і динамічної зміни руху. Поліпшується робота серцево-судинної і дихальної систем, а відчуття ритму підвищує настрій.

  ABT — один з видів силової аеробіки для тренування м'язів нижньої частини тіла: ніг, сідниць, преса і низу спини з використанням різного силового обладнання. Це поєднання аеробних і анаеробних навантажень. Тренування АВТ ефективно впливають на зменшення обсягу жирових клітин і допомагають підкоригувати проблемні зони. Заняття рекомендуються для корекції або підтримки стрункості фігури, для боротьби з надмірною вагою і целюлітом. При регулярних тренуваннях результат не змусить себе довго чекати.

  Ваш живіт стане плоским, сідниці — пружними і підтягнутими, а ноги — стрункими і красивими.

  INTERVAL TRAINING — чергування аеробного та силового навантаження. Під час тренування працюють всі групи м'язів. Розвивається швидкість, сила і витривалість, що дозволяє не тільки зміцнити м'язи, але й поліпшити роботу серцево-судинної і дихальної систем. Ваші м'язи завжди будуть у тонусі та хорошій фізичній формі. Interval Training рекомендовано для середнього і високого рівня підготовки. Ці заняття змусять ваш організм по-справжньому працювати в змішаному режимі.

  Танцювальні напрямки

  Танцювальні напрямки допоможуть вашому тілу стати гармонійно розвиненим, гнучким і слухняним. На заняттях ви зможете психологічно розкріпачитися і відчути музику кожною клітинкою тіла. Танці оптимально тренують серце, судини, м'язи і суглоби, виробляють правильну поставу і сприяють оздоровленню хребта, формують гарну ходу, виховують музикальність і відчуття ритму.

  Танець — це не набір рухів і навіть не пластика. Це стан душі і динаміка почуттів. Чим більше ми рухаємося, тим більш насиченим стає наше життя!

  - Zumba — драйвовий фітнес-танець, який є одним з найкращих способів поліпшення фігури, зміцнення здоров'я і підняття настрою. Крім того, Zumba допомагає розвивати витривалість організму, підвищує тонус і заряджає енергією. Всього за годину тренування ви можете спалити 1000 ккал і при цьому абсолютно не відчуєте втому. У SOHO вас не тільки навчать красиво рухатися, але і подарують масу позитивних емоцій.

  - Bellydance — танцювальний урок з використанням елементів східних танців. Ви зможете набути гнучкості, пластичності та граціозності, а також навчитися красиво рухатися і підкорювати світ танців.

  - Dance MIX — танцювальний урок, в форматі якого використовуються різні танцювальні стилі: hip-hoр, ragga, funky, strip dance, booty dance, russian folk, flamenco, latina, rock 'n' roll, disco, jazz modern, клубні танці і ін.

  - BodyBallet — урок з елементами класичної хореографії у балетного станка. Ці заняття розвивають координацію, гнучкість і рівновагу. Контури вашого тіла набудуть більш плавний і витягнутий вигляд. Відчуйте себе балериною з гарною поставою і досконалим силуетом!

  - Strip dance — танцювальний урок, який дозволяє продемонструвати свою емоційність, навчитися керувати своїм тілом і красиво його підносити. Напрямок Strip dance — це справжнє мистецтво зваблювання, в якому за допомогою рухів оголюються почуття. Під час тренувань чудово розвивається пластика і формується постава.

  Послуга
  Персональне тренування з тренером
  Разове відвідування групових програм
  Разове відвідування тренажерного залу
  Персональна виїзна тренування