Ua En
Навигация

Olaplex

olaplexbanner.jpg

Olaplex

Olaplex для волосся - це косметичний продукт з молекулою Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, виготовлений в Америці і призначений для швидкої реставрації структури пошкодженого волосся. Він безпечний і нетоксичний. У ньому немає масел і парабенів, сульфатів і силікону, альдегідів та інших шкідливих речовин, які негативно впливають на стан волосся. 

Лінійка включає два препарати, призначені для професійного використання в салонах краси і один засіб для домашнього догляду: Bond Multiplier # 1. Захисний концентрат додається в барвники або інші хімічні склади безпосередньо перед нанесенням на волосся. В ході фарбування або освітлення препарат відновлює їх на молекулярному рівні і захищає шкіру голови від роздратування, яке може виникнути під впливом хімікатів. Освітлення і фарбування Olaplex дозволяє проводити з будь-якою частотою. Незалежно від інтервалів проведення процедур, волосся буде здоровими, сяючими, м'якими і легким для укладання.

 

Olaplex має ряд важливих особливостей:

  • Продукт запатентований і не має аналогів в світі;
  • підходить для волосся сухихого від природи, освітленного і знебарвленого, а також пошкодженого хімічними препаратами і не шкодить їм;
  • не дозоване застосування препарату не псує волосся, а лише збільшує тривалість освітлення або фарбування;
  • поєднується з різними видами барвників (аміачних і безаміачних), засобами для випрямлення, тонування, мелірування та хімічної завивки. Його можна використовувати при ламінуванні і процедурах додання блиску волоссю;
  • після застосування Olaplex в волоссі не накопичується, а фарба довше не змивається;
  • може використовуватися при фарбуванні нарощеного волосся (при обробці зон кріплення пасм потрібно дотримуватися стандартних запобіжних заходів).

І, найважливіше: після процедури волосся стає міцними, шовковистим, набуває блиску.