Ua En
Навигация

MAROCCANOIL

294447-moroccanoilproducts-800x358.png

Moroccanoil

Краса - абсолютно не страшна сила, якщо довіритись експертам і досвідченим стилістам. Професійна косметика Moroccanoil, яка просто і вміло «подаорує життя» і приведе до ладу ламкі й сухі волосся. Компанія пропонує делікатний догляд за локонами за допомогою масла Argania Spinosa kernel. Вся косметика марки заснована на аргановому маслі -продукті з насіння марокканського дерева. Бербери з даної речовини здавна виробляють харчовий продукт, витягуючи масло і очищаючи його від осаду.

Всі засоби марки Moroccanoil мають знайомий терпкий аромат. А ось формули засобів - секрет для більшості не тільки покупців, а й співробітників. Так, процентний склад популярного масла Moroccanoil Treatment відомий лише 4 людям. Для виробництва своїх продуктів компанія застосовує 25 «секретних інгредієнтів». Можливо, саме вони роблять косметику настільки дієвою й ефективною.

Якби косметиці для волосся присуджували зірочки - у компанії Moroccanoil їх було б не мало. Як мінімум, перші з них подарували б бренду Мадонна, Бар Рафаелі, Емілі Блант, які використовують засоби цієї марки та не приховують цей факт. А зірок від жінок та чоловіків, яким арганове масло «Від Кармен» допомогло впоратися з проблемами волосся - ще більше.