Ua En
Навигация

Is Clinical

6f098919e59a845c2b7cdec06ba5862a.png

iS CLINICAL

Американська компанія-виробник космецевтіки найвищого класу очищення з підтвердженими клінічними і практичними результатами. Продукція Каліфорнійської лабораторії, що випускається під брендом iS CLINICAL, широко визнана експертами в області проблем шкіри.

Кожен косметологічний догляд iS CLINICAL відноситься до однієї з чотирьох ступенів, що ведуть до ідеальної шкірі. Це дозволяє підібрати індивідуальний і повністю безпечний режим догляду за шкірою. Лікар-косметолог SOHO Beauty Center отримує можливість прогнозовано досягати той результат, який необхідний саме його пацієнту, вирішуючи конкретні проблеми.

Косметика iS CLINICAL спрямована в основному на рішення вікових проблем шкіри, але у лінійці є і специфічні продукти, які надають лікувальну дію при акне, постакне, гіперпігментації і розації. У складі кожного засобу - лише найбільш інноваційні і працюючі компоненти - інкапсульований ретинол, фактори зростання, AHA - і BHA кислоти, вітамін С, пептиди і трипептиди, кілька різновидів гіалуронової кислоти, ензими, ферменти і потужні антиоксиданти.