Ua En
Навигация

Групові заняття

aerobika.jpg

Групові та аеробні програми збільшують здатність організма використовувати жири як джерело енергії, завдяки цьому, прискорюється обмін речовин і коригується фігура. Регулярні аеробні навантаження, покращують роботу серцево-судинної і дихальної систем, підвищують працездатність, витривалість, гнучкість і захищають від виникнення серцевих захворювань. Тренуючи серце - ви загартовуєте весь організм!

Крім аеробного навантаження в SOHO Beauty Center ви зможете потренувати своє тіло під ретмічную музику танців. Танцювальні напрямки допоможуть вам досягти гармонійно розвинене, гнучке і слухняне тіло. На заняттях ви зможете психологічно розкріпачитися і відчути музику, кожною клітинкою тіла. Танці дають оптимальну тренування серця, судин, м'язів і суглобів тіла, виробляють правильну поставу і сприяють оздоровленню хребта, формують гарну ходу, виховують музикальність і відчуття ритму.

Танець - це не набір рухів і навіть не пластика. Це стан душі і динаміка почуттів. Чим більше ми рухаємося, тим більш насиченим наше життя!