Ua Ru En
Навигация

Танцювальні напрямки

Танцювальні напрямки допоможуть вашому тілу стати гармонійно розвиненим, гнучким і слухняним. На заняттях ви зможете психологічно розкріпачитися і відчути музику кожною клітинкою тіла. Танці оптимально тренують серце, судини, м'язи і суглоби, виробляють правильну поставу і сприяють оздоровленню хребта, формують гарну ходу, виховують музикальність і відчуття ритму.

Танець — це не набір рухів і навіть не пластика. Це стан душі і динаміка почуттів. Чим більше ми рухаємося, тим більш насиченим стає наше життя!

- Zumba — драйвовий фітнес-танець, який є одним з найкращих способів поліпшення фігури, зміцнення здоров'я і підняття настрою. Крім того, Zumba допомагає розвивати витривалість організму, підвищує тонус і заряджає енергією. Всього за годину тренування ви можете спалити 1000 ккал і при цьому абсолютно не відчуєте втому. У SOHO вас не тільки навчать красиво рухатися, але і подарують масу позитивних емоцій.

- Bellydance — танцювальний урок з використанням елементів східних танців. Ви зможете набути гнучкості, пластичності та граціозності, а також навчитися красиво рухатися і підкорювати світ танців.

- Dance MIX — танцювальний урок, в форматі якого використовуються різні танцювальні стилі: hip-hoр, ragga, funky, strip dance, booty dance, russian folk, flamenco, latina, rock 'n' roll, disco, jazz modern, клубні танці і ін.

- BodyBallet — урок з елементами класичної хореографії у балетного станка. Ці заняття розвивають координацію, гнучкість і рівновагу. Контури вашого тіла набудуть більш плавний і витягнутий вигляд. Відчуйте себе балериною з гарною поставою і досконалим силуетом!

- Strip dance — танцювальний урок, який дозволяє продемонструвати свою емоційність, навчитися керувати своїм тілом і красиво його підносити. Напрямок Strip dance — це справжнє мистецтво зваблювання, в якому за допомогою рухів оголюються почуття. Під час тренувань чудово розвивається пластика і формується постава.

Послуга
Персональне тренування з тренером
Разове відвідування групових програм
Разове відвідування тренажерного залу
Персональна виїзна тренування