Ua Ru En
Навигация

Банний комплекс

 • Римская парная
 • Хаммам
 • Фінська сауна
 • Російська лазня
 • Римская парная

  З давніх часів римська парна вважалася місцем, яке допомагало позбутися численних захворювань. Це лазня з найвищою вологістю повітря, де густий пар обволікає тіло і м'яко прогріває його, поступово розслабляючи всі м'язи, відновлюючи бадьорість і працездатність.

  У парній температура повітря становить близько 47 °С. Така температура насичує вашу шкіру вологою, допомагає їй набути здорового кольору, пружності та свіжості. Систематичне відвідування римської парної поліпшить роботу внутрішніх органів і налагодить обмін речовин. До того ж відвідування римської парної особливо корисно для людей з хронічними захворюваннями.

  Хаммам

  Турецька лазня завжди вважалася на Сході джерелом справжньої насолоди. SOHO запрошує вас відвідати східну казку. Парення в хамамі — це ні з чим не порівняні ласощі для вашого тіла, тут вам запропонують аквапінний масаж, східні пілінги і скраби, обгортання і обтирання, які сприяють детоксикації і глибокому очищенню, насичують шкіру мікроелементами і надають їй оксамитовий і здоровий вигляд.

  Максимальна температура в хамамі досягає всього 55 °С і підходить для людей, які не люблять або не переносять високих температур.

  Фінська сауна

  Традиційна фінська сауна, де на гарячі камені виливають воду для створення сухого пара, званого по-фінськи Loyly. Фіни завжди вважали сауну святинею і вірили, що в хмарах пара ховається дух, який дарує здоров'я і красу. Температура в сауні може досягати 70-90 ° С, а температура тіла підвищується до 39 ° С, що призводить до поліпшення кровообігу.

  Регулярне відвідування сауни Loyly не тільки допоможе Вам розслабитися, але і посприяє налагодженню обмінного процесу. Перебуваючи у фінській сауні всього лише півгодини, можна розпрощатися як мінімум з 600 калоріями. Сухе повітря полегшує тепловіддачу і дозволяє переносити високу температуру і дітям, і літнім людям.

  Російська лазня

  Традиційна російська лазня з давніх-давен відома багатьом народам світу, в ній ідеально поєднуються цілющі й омолоджуючі властивості пара. Лазня може прогріватися до 80 °С, гарячий банний пар стимулює роботу потових і сальних залоз, очищає шкіру шляхом виведення через неї шлаків і токсинів. Крім цього, парення в російській лазні надає неоціненну допомогу серцево-судинній системі. Контрастні водні процедури знімають спазми судин і відновлюють циркуляцію крові. Завдяки цьому максимально досягається оздоровчий ефект.

  Послуга
  Пілінг-масаж в Хаммамі
  Ширяння віником
  Пілінг (мед, кава, сіль, виноградна кісточка, кокос, шоколад)
  Зволожуюча пороцедура після хаммама