Ua Ru En
Навигация

Аеробні програми

Аеробні програми збільшують здатність організму використовувати жири як джерело енергії, завдяки цьому прискорюється обмін речовин і коригується фігура. Регулярні аеробні навантаження покращують роботу серцево-судинної і дихальної систем, підвищують працездатність, витривалість, гнучкість і захищають від виникнення серцевих захворювань. Тренуючи серце, ви загартовуєте весь організм!

STEP — запальний комплекс рухів, до складу якого входять ходьба, стрибки та вправи на гнучкість. Заняття STEP-аеробікою дозволять поліпшити фігуру, особливо підтягнути її в зоні стегон і сідниць. Такі тренування допомагають підвищити м'язовий тонус і спалити зайві калорії за лічені хвилини. Інтенсивне заняття аеробікою дає організму фізичне навантаження, порівняне з біговим тренуванням, а завдяки різноманітності вправ ви не відчуєте сильної втоми. Регулярні заняття тонізують серцево-судинну систему, покращують координацію рухів, підвищують витривалість. STEP — всього одна сходинка на шляху до успіху!

DANCE STEP — аеробне тренування з використанням степ-платформи і поєднанням сучасних танцювальних напрямків (latina, jazz, house, hip-hop, wacking та ін). Хореографія поступово ускладнюється за рахунок ритмічних варіацій базових кроків і динамічної зміни руху. Поліпшується робота серцево-судинної і дихальної систем, а відчуття ритму підвищує настрій.

ABT — один з видів силової аеробіки для тренування м'язів нижньої частини тіла: ніг, сідниць, преса і низу спини з використанням різного силового обладнання. Це поєднання аеробних і анаеробних навантажень. Тренування АВТ ефективно впливають на зменшення обсягу жирових клітин і допомагають підкоригувати проблемні зони. Заняття рекомендуються для корекції або підтримки стрункості фігури, для боротьби з надмірною вагою і целюлітом. При регулярних тренуваннях результат не змусить себе довго чекати.

Ваш живіт стане плоским, сідниці — пружними і підтягнутими, а ноги — стрункими і красивими.

INTERVAL TRAINING — чергування аеробного та силового навантаження. Під час тренування працюють всі групи м'язів. Розвивається швидкість, сила і витривалість, що дозволяє не тільки зміцнити м'язи, але й поліпшити роботу серцево-судинної і дихальної систем. Ваші м'язи завжди будуть у тонусі та хорошій фізичній формі. Interval Training рекомендовано для середнього і високого рівня підготовки. Ці заняття змусять ваш організм по-справжньому працювати в змішаному режимі.

Послуга
Персональне тренування з тренером
Разове відвідування групових програм
Разове відвідування тренажерного залу
Персональна виїзна тренування